
W minioną sobotę 10 lutego strażackie drużyny z terenu powiatu wąbrzeskiego rywalizowały między sobą w turnieju piłki halowej o puchar Prezesa ZOPZ OSP RP w Wąbrzeźnie . Do sportowej rywalizacji stanęły reprezentacje :
- OSP Książki;
- OSP Płużnica;
- OSP Jarantowice;
- OSP Nowa Wieś Królewska ;
- OSP Wąbrzeźno ;

Zawody zostały rozegrane według regulaminu wcześniej przyjętego i opublikowanego na naszej stronie. Mecze trwające po 12 minut odbywały się w systemie każdy z każdym. Zawody wygrała reprezentacja OSP Płużnica , drugie miejsce zajęła drużyna OSP Książki a jako trzecia na podium znalazła się reprezentacja OSP Jarantowice . Zwycięski zespół będzie reprezentował nasz powiat podczas zawodów wojewódzkich w Gąsawie. Dziękujemy Druhom z OSP Książki oraz Wójtowi gminy Książki dh Krzysztofowi Zielińskiemu za pomoc w organizacji turnieju.

