Sztandar Powiatowy miał zaszczyt uczestniczyć w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka połączonych z jubileuszem 140-lecia OSP Solec Kujawski.
Poczet sztandarowy został wystawiony przez druhów i druhny z jednostek OSP Wielkie Radowiska oraz OSP Dębowa Łąka.
Udział w tak wyjątkowym wydarzeniu był wyrazem szacunku dla wieloletniej służby strażaków oraz ich zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa lokalnych społeczności. Serdecznie gratulujemy jubileuszu i dziękujemy za zaproszenie!



