Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Aktualności

Powiatowy Konkurs Plastyczny '2018-2019'

Janusz Marcinkowski

Powiatowy Konkurs Plastyczny ‘2018/2019’.

 

Opracowanie Janusz Marcinkowski.

-------------------------------------------------

 

Komisja Konkursowa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wąbrzeźnie z dnia 17 grudnia 2018 r. dokonała wybory prac plastycznych na Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Zapobiegajmy  pożarom”.

Jak zwykle wskazanie na wyróżniające się prace nie był łatwy – jednak trzeba było go dokonać.  Komisja w składzie; Lidia Czyżak, Natalia Balmas, Janusz Kopczyński, Roman Ronowski, Janusz Marcinkowski dokonała przyjęcia 58 prac malarskich na konkurs szczebla powiatowego z gmin; Dębowa Łąka, Płużnica, Ryńsk, Wąbrzeźno. Niżej komisja w trakcie pracy…

 

Wyróżnionych zostało 19 prac, które zostały przekazane na konkurs, na  szczeblu wojewódzkim. Przedstawiam wyróżnione prace, z nadzieją, iż ich autorzy je rozpoznają, a nasi czytelnicy mają okazję, aby zapoznać się z twórczością naszych milusińskich.

 

 

 

 

 

Komisja, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wąbrzeźnie Bardzo Serdecznie Dziękuje autorom i Nauczycielom, za to że włożyli wiele pracy w organizacje prac i pokierowanie uczniami w tym pięknym dziele!

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: /