Aktualności

Strażacy z Wielkich Radowisk oraz innych OSP na "Wąbrzeskiej Dziesiątce".

Janusz Marcinkowski

Strażacy z Wielkich Radowisk, oraz innych OSP na „Wąbrzeskiej Dziesiątce”.

Opracowanie Janusz Marcinkowski. Zdjęcia Pawła Polaka.

-----------------------------------------------------------------------------------

Strażacy z Wielkich Radowisk otrzymali propozycję-prośbę od wąbrzeskich organizatorów biegu „Wąbrzeska Dziesiątka”, aby ich wspomóc z zabezpieczeniu tej sportowej imprezy. Organizatorem biegów było stowarzyszenie „Miastoaktywni”. Z jego informacji wynika, iż: „Udział w imprezie potwierdziło 929 osób, wśród nich jest 232 dzieci, dla których w ramach imprezy organizowany jest specjalny bieg. To największe w mieście wydarzenie sportowe odbędzie się po raz czwarty. Towarzyszyć mu będzie – jak zwykle – szereg atrakcji”.

Strażacy w zapewnieniu bezpieczeństwa na ulicach miasta.

bieg 1

Strażaków OSP Wielkie Radowiska poproszono o pomoc w zabezpieczeniu trasy biegu, co uczynili następujący druhowie: Paweł Polak, Radosław Cegielski, Jarosław Talkowski, Mateusz Puszakowski, Andrzej Zdrojewski, Maciej Budniewski, Andrzej Gębka.

bieg 2

Na prośbę Jarosława Herbowskiego prezesa powiatowego OSP uzupełniamy tekst nadesłany przez strażaków z Wielkich Radowisk; „ […]poza W. Radowiskami w zabezpieczeniu biegu brali jeszcze udział strażacy z Wąbrzeźna, Książek, Myśliwca, Ludowic i Orzechówka. Łącznie zaangażowano 42 ochotników. Wszystkim strażakom wypada podziękować za służbę z tym ciekawym dniu!

Niżej na zdjęciu odprawa zadaniowa strażaków na placu Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźno.

bieg 3

Kategoria: /