Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Tetris Challenge

Janusz Marcinkowski
   

Tetris Challenge - konkurs na ich wykonanie wśród OSP.

Opracowanie Piotr Brachowski.

--------------------------------------------

Tetris Challenge jest bardzo popularny w wielu krajach. Wyzwanie trafiło też do Polski – także – do naszego regionu.

Na czym polega wyzwanie Tetris Challenge? Zadaniem uczestników Tetris Challenge jest wykonanie zdjęcia z lotu ptaka poukładanego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu wozu bojowego. Strażacy rozkładają zawartość auta w staranny sposób przypominający znany wszystkim Tetris. W sieci znaleźć można coraz więcej zdjęć z tego wyzwania. Zdjęcia są imponujące, aż trudno pomyśleć, że wozy strażackie mieszczą tyle specjalistycznego sprzętu! Dla osób niezwiązanych na co dzień z pożarnictwem to szansa na obejrzenie zawartości, natomiast dla strażaków okazja do pochwalenia się tym co skrywają w wozie oraz zobaczenia co mają w swojej jednostce koledzy po fachu. Nowy trend dotarł także do Wąbrzeźna. Ochotnicy wykonali zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej. Na pewno oprócz swojego wozu mogą pochwalić się także kreatywnością! Strażacy z Wąbrzeźna wspominają,  iż świetna zabawa to nie jedyne plusy; mieli również okazję do przeglądu oraz konserwacji sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia mediów społecznościowych OSP Wąbrzeźno i kliknięcia popularnego "lubię to". Ochotnicy z Wąbrzeźna zachęcają kolegów z innych jednostek do wzięcia udziału w zabawie. Czekamy na wasze zdjęcia! 

Niżej zdjęcie „Tetris” OSP Wąbrzeźno.

 tertis

Tertis  OSP Wielkie Radowiska.

Druhowie z Wielkich Radowisk podjęli wyzwanie i przesłali nam swoją "układankę". 

Układali: Paweł Polak naczelnik OSP oraz druhowie Piotr Talkowski, Bartosz Węglerski, Bartosz Gębka i Maciej Budniewski. 

tert w

 

Kategoria: /