Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Informacja

Jarosław Tylmanowski

    W związku z informacją otrzymaną z PSP w Wąbrzeźnie zwracamy się z prośbą do Prezesów Gminnych o przygotowanie propozycji osobowych na posiedzenie OP w dniu 21 maja.

Treść informacji:

W związku z potrzebą przeprowadzenia konsultacji w sprawie projektu ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej informuję, że w dniu 09 czerwca 2021 roku o godzinie 10.00, w Sali konferencyjnej jednostki OSP w Czernikowie (gm. Czernikowo, powiat toruński, 87-640 Czernikowo, ul. Szkolna 4) odbędzie się spotkanie z udziałem przedstawiciela kierownictwa Komendy Wojewódzkiej PSP. Spotkanie obejmuje swym zasięgiem powiaty: toruński, wąbrzeski oraz chełmiński. W spotkaniu uczestniczyć może maksymalnie 2 przedstawicieli reprezentujących wszystkie jednostki OSP z każdej gminy, 1 przedstawiciel Urzędu z każdej gminy oraz 3 przedstawicieli Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSPRP z każdego powiatu. Wobec powyższego zwracam się z prośbą o przekazanie drogą mailową lub telefonicznie potwierdzenia udziału, z imiennym podaniem wskazanych przedstawicieli do dnia 26 maja br.

kpt. Robert Stasiak

Naczelnik Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego

Kategoria: /