Strażacy wąbrzeskiego powiatu

 

Opracowanie Janusz Marcinkowski

 

Założyciele, członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Wąbrzeźnie.

 

Nazwisko, imię okres działania OSP
1.Baran Zygmunt [1998-*] Ludowice
2.Boruta Józef [1998-2006] Józefkowo
3.Biczyński Jan [1998-2000] Ryńsk
4.Dombrowski  Wojciech [2001-*] Ryńsk
5.Drzyzga Bronisław [1998-2000] Płużnica
6.Dudek Benedykt  [1998-2011]  Dębowa Łąka
7.Gerc Wiesław  [2001-*]  Zieleń 
8.Herbowski Jarosław  [1998-*]  Wąbrzeźno
9.Herbowski Sławomir  [1998-*]  Wąbrzeźno 
10.Jazownik Lech  [2001-2009]  Płużnica 
11.Kruk Edward  [2007-*]  NowaWieśKrólewska
12.Kujaczyński Andrzej  [2012-*]  Czaple 
13.Macikowski Stanisław  [2001-*]  Łobdowo
14.Marcinkowski Janusz  [2012-*]  Płużnica
15.Nawrocki Adam  [1998-2006]  Ryńsk
16.Ozga Mirosław  [2001-*]  Książki 
17.Danuta Ozorowska  [2011-*]  Dębowa Łąka
18.Pastucha Zygmunt  [2001-*]  Książki 
19.Pawlak Tadeusz  [1998-2000]  Książki 
20.Piątek  Marian  [98-00,09-11]  Uciąż 
21.Piesik Paweł  [1998-2000]  Lipnica 
22.Polcyn Robert  [1998-2000]  PZZElewatorW-no 
23.Stafiej  Ryszard [2012-*]  Płużnica
24.Supernak Stanisław  [2006-2011]  ERGIS W-no 
25.Szablewski  Jan [1998-*]  Dębowa Łąka 
26.Szafrański Bolesław [2001-2006, 2011-*]  gm. Wąbrzeźno 
27.Szydzik  Zbigniew [2012-*]  Jarantowice 
28.Tabor Eugeniusz  [2001-2004]  Wieldządz 
29.Tadych  Jerzy [1998-2011]  Dębowa Łąka 
30.Talarek  Leszek [2001-*]  Książki 
31.Tylmanowski Jarosław [2012-*]  NowaWieśKrólewska
32.Witkowski Ryszard [1998-2000]  Osieczek 
33.Wojciechowski Józef [2001-2006]  Książki 
34.Zakrzewski Henryk [2007-2011]  gm. Wąbrzeźno 

*oznacza, iż jest nadal członkiem władz powiatowych

 

Członkowie Komisji Rewizyjnej ZOP ZOSP:

 

Nazwisko, imię okres działania OSP 
1.Boruta Józef [2007-2010] Józefkowo
2.Kruk  Edward [1998-2006] NowaWieśKrólewska
3.Liszaj  Marian [2010-*] Płużnica 
4.Liwak Jan [2001-*] Przydwórz
5.Matura  Janusz [2001-2006] Osieczek 
6.Ozorowska  Danuta [2007-2011]  Dębowa Łąka 
7.Petla  Jan [1998-2000] Książki 
8.Polcyn Jerzy [1998-2006] Książki/D.Łąka 
9.Polcyn  Roman [1998-2000]  
10.Pyda Edward [1998-2000]  Zieleń 
11.Pyć  Stefan [2006-2011] OSP W-no 
12.Supernak Stanisław [2001-2006] ERGIS W-no 
13.Szafrański Bolesław [2007-2011] Myśliwiec 
14.Witomski  Roman [2007-2011] Osieczek