Protokół

z  rozstrzygnięcia zgłoszonych prac plastycznych z dnia 3 stycznia 2016 r.  na XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy Pożarom” gmina Płużnica.

 Komisja w składzie;

Edward Kruk,

Andrzej Kujaczyński,

Janusz Marcinkowski, dokonała przyjęcia następujących prac;

Do konkursu zgłoszono następujące prace;

  1. Grupa przedszkola;

Przedszkole w Płużnicy ‘Chata małego skrzata’

Rzeczewska Wiktoria l.4

Piotrowski Kacper l. 4,

Puchała Marcel l. 4

[Nauczycielka Joanna Wiśniewska]

  1. Grupa Szkoła Podstawowa w Płużnicy klasy I-III

Klasa Ia

Makówka Miłosz l. 7

Stawska Julia l.7

Klasa IIa

Błążejewicz Weronika l.8

Bollin Szymon

Borkowska Natalia l.

Figurska Nikola

Głowacki Tomasz

Jakubowski Marcel l.

Karwaszewska Martyna

Krukowska Weronika

Nehring Mikołaj

Ratajczak Dominik

Trejderowski Mikołaj

Waśniowska Agata

Wyrazik Marta

Wysocka Magdalena

Klasa IIb.

Meller Miłosz l.8

Somiński Łukasz  l.8

Somińska Martyna l.8

Grodecki Szymon l.7

Bykowska Roksana

[Nauczycielka Mariola Tomaszewska]

Klasa IIIa

Zieliński Brajan l. 9

Klasa IIIb

Kowalczyk Piotr l.9

Łydziński Artur l.

Wisniewska Iga l.

Własniewska Weronika l.

[nauczycielka Marzena Góreczna]

III grupa Szkoła Podstawowa w Płużnicy klasy V-VI

Klasa Vb

Błażejewski Radosław l. 12

Witos Łucja l. 12

Młynarkiewicz Kalina l.12

Sentkowska Agata l.11

[Nauczycielka Mariola Tomaszewska]

Klasa Va

Nehring Magdalena .12

Przytarska Martyna l. 12

Klasa VIb

Cisek Olga l.11

Skiba Agata l.12

Szwiec Klaudia l.11

[Nauczycielka Mariola Tomaszewska]

Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy Pożarom” gmina Płużnica.

Komisja uznała, iż następujące prace winny uczestniczyć w II etapie konkursu plastycznego na szczeblu powiatowym;

  1. Grupa – Przedszkole w Płużnicy ‘Chata małego skrzata’;

Rzeczewska Wiktoria l.4

Piotrowski Kacper l. 4,

Puchała Marcel l. 4

[Nauczycielka Joanna Wiśniewska]

  1. Grupa – klasy I-III szkoła podstawowa w Płużnica

Makowska Miłosz kl. Ia

Wyrazik Marta kl. IIa

Somiński Łukasz kl. IIb

Kowalczyk Paweł kl. IIIb

Zieliński Brajan kl. IIIc

  1. Grupa – klasy V-VI szkoła podstawowa w Płużnicy;

Cisek Agata kl. VI b

Przytarska Martyna kl. Vb

Nehring Magdalena kl. Va.

-----------------------------------

Prace specjalne;

  1. Bykowska Roksana, kl.IIb praca supełkowa
  2. Miłosz Meller, kl. IIb l. 8 duży arkusz.

Sekretarz Zarządu; [Janusz Marcinkowski]

Prace wyróżnione;

I grupa; przedszkole „Chata małego skrzata” w Płużnicy. Nauczycielka Joanna Wiśniewska.

              

 

                                

II grupa; Szkoła Podstawowa w Płużnicy, klasy I-III.

                                   

 

   

III. grupa; szkoły podstawowa w Płużnicy; klasy IV-VI.

                   Olga Cisek

  

      IV. Prace wyróżnione ze względu na inne techniki.