OTWP - konkurs powiatowy ‘2016’

Tegoroczny turniej odbył się na terenie gminy Płużnica w gościnie u strażaków w Nowej Wsi Królewskiej 8 kwietnia 2016  roku, gdzie honory gospodarza domu pełnił prezes miejscowej OSP Edward Kruk.

 

 

Edward Kruk i Panie nauczycielki;

Małgorzata Szulecka Zespół Szkół w Myśliwcu,

Ewa Solarz w zastępstwie Judyty Majewskiej Zespół Szkół w Zieleniu,

Bożena Treichel Szkoła Podstawowa w Płużnicy. Ponadto z gimnazjum w Nowej Wsi Król doglądała przebiegu turnieju Grażyna Majewska.

Uczestnicy Turnieju;

Uczestnicy turnieju powiatowego w dniu 8 kwietnia 2016 r. w Nowej Wsi Królewskiej.

 

Szkoły podstawowe;                                                                                            

1.    Maciej Michewicz; SP Książki.

2.    Agata Mytlewska; ZS- Zieleń.

3.    Marzena Jamróz; SP Wielkie Radowiska.

1.     Maciej Kamiński; SP nr.3 Wąbrzeźno.

2.     Katarzyna Kosińska; ZS Zieleń.

4.    Maciej Kubasik; SP Płużnica.

5.    Agata Kozubowska; SP Książki.

6.    Agnieszka Retz; SP nr.2 Wąbrzeźno

7.    Julita Zabłocka; SP Wielkie Radowiska.

8.    Natalia Wątroba; SP Płużnica

Gimnazja;

3.    Henryk Chojecki; gimnazjum Książki.

4.     Patrycja Cisło; ZS Myśliwiec.

5.    Maciej Komorowski; gimnazjum Książki.

6.    Natalia Kurnik; gimnazjum Nowa Wieś Królewska.

7.    Weronika Kurasiewicz; ZS; Dębowa Łąka.

8.    Wiktoria Kurasiewicz; ZS Dębowa Łąka.

9.    Rafał Tylmanowski; Gimnazjum nr.1 Wąbrzeźno.

10.Anna Górska; gimnazjum Nowa Wieś Królewska.

11.Kamila Kosińska; ZS Zieleń.

12.Miłosz Piórkowski; gimnazjum Wąbrzeźno.

Szkoły ponadpodstawowe;

1.    Patrycja Kuziemska; LO Wąbrzeźno.

2.    Piotr Rym; LO Wąbrzeźno.

3.     Karolina Sołowiej; ZS Wronie.

4.    Marta Zacharska; ZS Wronie.

5.    Monika Komorowska; Książki.

 

*ZS-zespół szkół, SP-szkoła podstawowa.

*Informacja pochodzi z wpisów uczniów.

 

Uczestnicy turnieju w fotografii;

 

Patrycja Cisło, Agata Mytlewska, Karolina Sołowiej, Henryk Chojecki, Maciej Michewicz.

 

Weronika Kurasiewicz, Marzena Jamróz,

 

 Marta Zacharska, Maciej Komorowski, Agata Kozubowska.

 

 Wiktoria Kurasiewicz, Julita Zabłocka,

 

 

 Monika Komorowska, Natalia Kurnik, Natalia Wątroba.

 

Rafał Tylmanowski, Agnieszka Retz, Piotr Rym.

 

 Anna Górska, Maciej Kubasik.

 

Maciej Kamiński, Patrycja Kuziemska, Kamila Kosińska, Katarzyna Kosińska.

 

 Komisja Turnieju;

 

Siedzi sekretarz Komisji Leszek Talarek, stoją; Stanisław Macikowski, Edward Kruk i Tomasz Zygnarowski z-ca wójta gminy Płużnica.

 

 II. Etap ustny przeprowadziła komisja w składzie;

 

 

Leszek Talarek, bryg. Ireneusz Wiśniewski, Jarosław Herbowski

 

 II. Finaliści

Do drugiej rundy-etapu ustnego przeszli;

 

Szkoły Podstawowe

           

---------------------------------------------------------

Finalista z tej grupy na turniej wojewódzki; Agata Mytlewska.

 

Gimnazjum;

 

----------------------------------------------------------------------------------

Finalista z tej grupy na turniej wojewódzki; Weronika Kurasiewicz

----------------------------------------------------------------------------------

 

Szkoły ponadgimnazjalne;

Monika Komorowska, Piotr Rym, Karolina Sołowiej.

 

------------------------------------------------------------------------------------

Finalista, przedstawiciel powiatu na turniej wojewódzki Piotr Rym.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------

Rozdano dyplomy i nagrody;

 

Wręczenia wyróżnień, dyplomów, nagród dokonał Jarosław Herbowski prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP. Na Zdjęciu Agata Mytlewska.

 

Piotr Rym jako pierwszy mógł wybrać nagrodę!

 

 

Na zakończenie turnieju, ale przed posiłkiem zrobiliśmy sobie zdjęcie-zbiorówkę wszystkich uczestników, nauczycieli i ‘wysokiej komisji’ na tle remizy OSP w Nowej Wsi Królewskiej.

 

 

 Niżej uczestnicy turnieju z gminy-gospodarza; gminy Płużnica;

 

‘Młodzież’; Maciej Kubasik, Anna Górska, Natalia Wątroba i Natalia Kurnik.

‘Dorośli’; Tomasz Zygnarowski, Bożena Treichel, Edward Kruk i Grażyna Majewska.