Już po raz siódmy Zarząd Powiatowy OSP w Wąbrzeźnie zorganizował zawody sportowo-pożarnicze Oldboyów .  W tegorocznej edycji tych zawodów udział wzięło 12 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych reprezentujących gminy należące do naszego powiatu. Do rywalizacji sportowej, która odbyła się w Zieleniu gm. Wąbrzeźno stanęły  drużyny:

- OSP Zieleń

- OSP Jaworze

- OSP Błędowo

- OSP Kurkocin

- OSP Myśliwiec

- OSP Dębowa Łąka

- OSP Orzechowo

- OSP Blizienko

- OSP  Ryńsk

-OSP Niedźwiedź

- OSP Jarantowice

- OSP Orzechówko

 

Zieleń  3

 

    Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach. Startujące drużyny rywalizowały na czas w ćwiczeniu bojowym oraz sztafecie pożarniczej. Rywalizacja była bardzo zaciekła, a o końcowych wynikach decydowały cenne sekundy. Sędzią głównym zawodów był dh Zygmunt Pastucha.

 

Zieleń  4

 

     W tym miejscu należą się szczególne podziękowania dla Druhów z OSP Zieleń za bardzo dobre przygotowanie zawodów.

 

Zieleń  2

    W wyniku sportowej rywalizacji zwyciężyła reprezentacja OSP Kurkocin , zaraz za nimi na miejscu drugim uklasyfikowała się drużyna z OSP Jaworze . Zaszczytne trzecie miejsce zajęła OSP Ryńsk.

Dla zwycięskich drużyn ufundowane zostały medale , puchary i dyplomy, a pozostałym  reprezentacją wręczone zostały pamiątkowe dyplomy.  Aktów dekoracji dokonali sędzia główny zawodów dh Zygmunt Pastucha w asyście dh Prezesa Zarządu gminnego OSP w Wąbrzeźnie Władysława Łukasika.

    Wszystkim startującym Drużynom oraz obecnym na zawodach kibicom serdecznie dziękujemy za wspaniałą imprezę.

 

Zieleń 5

 

Zieleń 1