Zawody wojewódzkie…

W dniu 3 września 2016 roku w Kobylnikach odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z broni sportowej reprezentacji powiatów województwa na których startowała nasza drużyna wyłoniona na zawodach w Wałyczyku, reprezentująca Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP. Do Kobylnik wyjechała drużyna w składzie: Kamil Piotrowski, Jacek Wolski, Sylwester Smogorzewski. Ponadto w zawodach uczestniczył Prezes Jarosław Herbowski. 

Rozpoczęcie zawodów; od prawej stoją nasi; Kamil Piotrowski, Jarosław Herbowski i Jacek Wolski.

 

Nasi strzelcy. Od lewej: Kamil Piorowski, Jacek Wolski, Jarosąłw Werbowski i Sylwester Smogorzewski.

Zawody rozegrano drużynowo w dwóch konkurencjach strzeleckich:

- pistolet sportowy MCM Margolin 5,6 mm - odległość 25 m - postawa stojąc,

- karabinek sportowy KBKS 5,6 mm - odległość 50 m - postawa leżąc.

Dyplomy naszej drużyny.

Nasza drużyna uzyskała  dobre wynikami i ostatecznie zajęła bardzo dobre III miejsce.

‘Celne oko Prezesa’.

Rozegrano również konkurencje strzelecką wyłącznie dla Prezesów Powiatowych strzelanie z KBKS w których Jarosław Herbowski wywalczył II miejsce. Po zawodach odbyła się biesiada strażacka na świeżym powietrzu przy pięknej słonecznej pogodzie.