Powiatowy konkurs plastyczny ‘Zapobiegajmy Pożarom’

Opr. Janusz Marcinkowski

 

Komisja Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Wąbrzeźnie w pracy; Lidia Czyżak, Sławomir Szmytkowski, Roman Ronowski, Janusz Kopczyński, Jarosław Herbowski i Jarosław Kubasik.

 

            Protokół  nr. 1/17

 

z posiedzenia Komisji Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP

w Wąbrzeźnie z dnia 4 stycznia 2017 r.

------------------------------------------------------------------------------------

Przedmiotem pracy Komisji było ocena i rozstrzygnięcie eliminacji powiatowej Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Zapobiegamy Pożarom”.

Komisja w składzie: Jarosław Herbowski przewodniczący, Janusz Marcinkowski sekretarz oraz; Lidia Czyżak, Janusz Kopczyński, Jarosław Kubasik, Roman Ronowski, Sławomir Szmytkowski dokonała oceny nadesłanych prac malowanych różnymi technikami przez dzieci i młodzież szkół z powiatu wąbrzeskiego w grudniu 2016 r.

Konkurs prowadzony jest w sześciu grupach wiekowych:

I grupa – przedszkola,

 II grupa – szkoła podstawowa klasy I-III,

III grupa – szkoła podstawowa klasy IV-VI,

 IV grupa – gimnazjum,

 V grupa – szkoły ponadgimnazjalne.

Do Komisji zostały dostarczone wyróżnione prace plastyczne z eliminacji gminnych i  zakwalifikowane do eliminacji powiatowej;

Gmina Dębowa Łąka

 ------------------------

Grupa II i III;

Klasy ‘0’ SP  Łobdowo:

1.    Amelia Zielińska, kl. ‘0’

2.    Mikołaj Jaranowski, kl. ‘0’

3.    Wojciech Brzóskiewicz, kl. ‘0’

4.    Dawid Wiśniewski, kl. ‘0’

5.    Nadia  Miazgowska, kl. ‘0’

Klasy I-III SP Wielkie Radowiska:

1.    Nikoła Kopeć, kl. I

2.    Alan Łęgowski, kl. I

3.    Lena Dybowska, kl. I

4.    Wiktoria Jachowska, kl. I

Klasy I-III SP Łobdowo:

1.    Adrian Machaj, kl.II

2.    Amelia Grzanka, kl. I.

Klasy IV-VI SP Łobdowo:

1.    Aleksandra Brzóskiewicz, kl. IV

2.    Sebastian Kosiński, kl. IV

3.    Oliwia Stachulak, kl. IV

4.    Angelika Grodecka, kl. IV

5.    Karolina dąbrowska, kl. V

6.    Michalina Kędziorska, kl. VI

.

Gmina Płużnica;

------------------------

Grupa II szkoły podstawowe kl. I-III;

1.    Aniela Redmerska, kl. I a

2.    Piotr Czernik Klasa, kl. I b

3.    Jakub Jakubiak Klasa, kl. II a

4.    Szymon Grodecki, kl. III b

5.    Maciej Goncerzewicz, kl. III c

 Gmina Ryńsk;

--------------------

I grupa; kl. ‘0’:

Zespół Szkół Ryńsk; Nina Kamińska, Lena Neumann.

Zespół Szkól Myśliwiec; Julia Rychlik.

II grupa; SP kl. I-III:

SP Jarantowice: Przemysław Leja, Oskar Łopatkiewicz, Martyna Gryczkowska, Piotr Więckowski.

SP Myśliwiec: Dominika Witkowska.

III grupa; SP kl. IV-VI:

SP Jarantowice: Karolina Witkowska,.

Zespół Szkół Zieleń: Wiktoria Zarembska, Jakub Piszczór, Julia Śmigielska.

IV grupa; gimnazjaliści:

Zespól Szkół Zieleń; Julia Górecka, Agata Motylewska, Damian Dybka, Nikola Pawłowska.

Miasto Wąbrzeźno;

----------------------------

I. grupa – ‘Przedszkole Bajka’: Wojciech Dziaduszewski,

II. grupa - SP nr 2. i nr. 3.

Marta Kania SP 2.

Łukasz Kruszczyński SP nr. 3.

 

III grupa – SP nr. 3; Iga Grzybek, Weronika Świętoń, Marta

Kwiecińska, Marta Lisowska.

IV grupa – Gimnazjum nr 1: Agata Wojnowska, Kamila Prusakowska,

Julia Wesołowska, Paulina Sołdecka.

V grupa- Zespól Szkól Zawodowych:

Sandra Przybylska, Joanna Rewer.

----------------------------------------------------------------------------------

Rozstrzygnięcie Konkursu Powiatowego;

Ostatecznie po analizie wszystkich nadesłanych 54 prac plastycznych, Komisja wyróżniła w grupach od I do IV po 5 prac i w grupie V dwie prace, które przesłamy na eliminacje wojewódzkie ‘Konkursu Plastycznego – Zapobiegajmy Pożarom’. Są to prace:

Grupa I.

------------

1.    Wojciech Dziaduszewski; przedszkole ‘Bajka’ Wąbrzeźno

2.    Nina Kamińska; Zespół Szkół Ryńsk

3.    Nadia Miazgowska; SP Łobdowo

4.    Lena Neumann; Zespół Szkół Ryńsk

5.    Julia Rychlik; Zespól Szkół Myśliwiec

Grupa II.

--------------

1.    Leja Przemysław; SP Jarantowice

2.    Łukasz Kruszczyński; SP nr. 3 Wąbrzeźno

3.    Oskar Łopatkiewicz; SP Jarantowice

4.    Adrian Machaj; SP Łobdowo

5.    Aniela Redmerska; SP Płużnica

Grupa III.

-------------

1.    Karolina Dąbrowska; SP Łobdowo

2.    Iga Grzybek; SP nr. 3 Wąbrzeźno

3.    Marta Lisowska; SP nr. 3 Wąbrzeźno

4.    Karolina Witkowska; SP Jarantowice

5.    Wiktoria Zarembska; Zespół Szkół Zieleń

Grupa IV.

-----------

1.    Julia Górecka; gimnazjum- Zespól Szkół Zieleń

2.    Damian Dybka; gimnazjum-Zespół Szkół Zieleń

3.    Agata Mytlewska; gimnazjum-Zespół Szkól Zieleń

4.    Paulina Sołdecka; gimnazjum Wąbrzeźno

5.    Julia Wesołowska; gimnazjum Wąbrzeźno

Grupa V.

-----------

1.    Sandra Przybylska; Zespół Szkół Zawodowych Wąbrzeźno

2.    Joanna Rewer; Zespół Szkół Zawodowych Wąbrzeźno

        Protokółował                                                    Przewodniczył

     [Janusz Marcinkowski]                              [Jarosław Herbowski]

 

Wyróżnione prace;

-------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.